MEDIA O KONFERENCJI

Dzienik Zachodni
"Pracownicy hospicjów spotkali się na Jasnej Górze - w piątek i sobotę uczestniczyli m.in. w wykładach; w niedzielę w piątej Pielgrzymce Hospicjów Polskich... "

www.dziennikzachodni.pl


naszemiasto.pl Częstochowa
Dziś zakończyła się na Jasnej Górze trzydniowa 18. Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Opieki Paliatywnej i Zespołów Hospicyjnych. Konferencja hospicyjna na Jasnej Górze... "

czestochowa.naszemiasto.pl


Polskie Radio Katowice
Pracownicy i wolontariusze hospicjów z całej Polski pielgrzymują na Jasną Górę.
Jak podkreśla ksiądz Piotr Krakowiak, krajowy duszpasterz hospicjów, pielgrzymka to czas modlitwy w intencji hospicjów, których w Polsce jest ponad 400 i które niosą pomoc ludziom cierpiącym... "

www.radio.katowice.pl


Polskie Radio Katowice
Pracownicy i wolontariusze hospicjów z całej Polski spotkali się w Częstochowie.
Na trzydniowej konferencji poznają najnowsze osiągnięcia medycyny w leczeniu pacjentów z chorobami nowotworowymi — mówi Anna Kaptacz, prezes Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej..."

www.radio.katowice.pl


Radio Jasna
„Śmierć jest całkowitą zagadką, dopóki się do niej człowiek nie zbliży” - to myśl przewodnia tegorocznej 18-ej Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Opieki Paliatywnej i Zespołów Hospicyjnych, która dziś rozpoczęła się na Jasnej Górze...

www.radiojasnagora.pl/


Gazeta.pl Częstochowa
W Częstochowie zaczęła się 18. konferencja paliatywno-hospicyjna. Poświęcono ją... śmierci. I to dosłownie. Tematem spotkania stały się słowa Cicely Saunders, twórczyni nowoczesnej medycyny paliatywnej - "Śmierć jest całkowitą zagadką, dopóki się do niej człowiek nie zbliży"

www.czestochowa.gazeta.pl


Telewizja Orion w Częstochowie
W dniach 24-26 styczna 2014 na Jasnej Górze odbędzie się XVIII Międzynarodowa Konferencja Naukowo – Szkoleniowa Opieki Paliatywnej i Zespołów Hospicyjnych pt.: „Śmierć jest całkowitą zagadką dopóki się do niej człowiek nie zbliży”. Te słowa twórczyni opieki paliatywnej, Cicely Saunders, będą mottem tegorocznej konferencji, w dużej mierze skupionej na łączeniu pomocy medycznej ze wsparciem duchowym...

www.tvorion.pl


Telewizja Orion w Częstochowie
Trwa XVIII Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Opieki Paliatywnej i Zespołów Hospicyjnych. W spotkaniu na Jasnej Górze uczestniczy w tym roku dwieście osób...

www.tvorion.pl


Katowice - Telewizja Polska
Materiał od 9 minuty i 25 sekundy

www.tvp.pl/katowice/